İlgin için teşekkürler fastPay’li, çekilişimiz sona erdi! Kazanan talihliler aşağıdaki gibidir. Tebrikler !

CUMA ALİ YAKARER / ANTALYA

BÜŞRA AYDIN / TRABZON

REFİK SAYIMLI / SAKARYA

FATİH KARAGÖZ / İSTANBUL

FAHRİ CAN ÇAĞLAR / İSTANBUL

ERSİN AŞKIN / İSTANBUL

SAFET GÖKDEMİR / KONYA

Sevgili fastPay’li! Günlük hayatta neredeyse elin kolun haline gelen fastPay’den harika bir haber getirdik sana! Daha geçtiğimiz senelerde dünyaya gelmesine rağmen istanbulkart yüklemeden kartsız para çekmeye, cepten cebe para göndermeden fatura ödemeye kadar pek çok işlemi hayatına katan fastPay 7 yaşında! Hem de bu yeni yaşında 7 adet Samsung Galaxy S10’u fastPay’lilere hediye ediyor. Bu harika fırsattan sen de yararlanabilir ve fastPay’in doğum günü coşkusuna ortak olabilirsin!

Kendi doğum gününde hediye veren fastPay’de çekiliş hakkı kazanmak çok kolay. 29 Nisan – 5 Mayıs 2019 tarihleri arasında fastPay uygulamasına giriş yaptığında 1, işlem yaptığında ise 1 çekiliş hakkı daha kazanırsın. Günde maksimum 2 çekiliş hakkı kazanarak 7 günde 14 çekiliş hakkı biriktirebilir ve kazanma şansını artırabilirsin. Kim bilir belki de fastPay uygulamanı bundan sonra yeni Samsung Galaxy S10 telefonundan kullanırsın. Öyleyse hemen fastPay uygulamasını aç ve bu harika çekiliş fırsatına ortak ol! Bol şans fastPay’li!

Detaylar için takipte kal: Instagram

DenizBank A.Ş. adına MPİ’nin 24.04.2019 tarih ve 40453693-255.01.02E.3919 sayılı izni ile 29.04.2019 (saat 00:01)- 05.05.2019 (saat 23:59) tarihleri arasında Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. İkramiyelerde KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.


Koşullar :

Kampanya 29 Nisan – 5 Mayıs 2019 tarihleri arasında, Türkiye genelinde, fastPay uygulamasına giriş yapanlara 1, fastPay ile para transferi, fatura ödemesi, GSM TL yükleme, ulaşım kartı yükleme, anlaşmalı işyerlerinde ödeme yapma, şans oyunu ödemesi işlemlerinden herhangi birini yapanlara ise ilave 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım günlük 2, toplamda 14 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

Diğer katılım detayları:

  • Kampanya mevcut ya da yeni tüm fastPay kullanıcılarına yöneliktir.
  • Iphone kullanıcıları için Appstore’dan, Android işletim sistemini destekleyen cihazlar için Google Play marketinden DenizBank A.Ş.’ye ait fastPay uygulamasını indirmek ve fastPay’e kayıt olmak ücretsizdir.
  • TCKN sahibi tüm gerçek şahıslar fastPay’e üyelik oluşturarak kampanyaya katılım sağlayabilir.
  • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
  • Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
  • DenizBank A.Ş., Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD.ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilemez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Çekiliş 15 Mayıs 2019 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonuçları 17 Mayıs 2019 tarihli Güneş Gazetesi’nde ilan edilecektir.

Asil talihliler için son başvuru tarihi 1 Haziran 2019, yedek talihliler için son başvuru tarihi 16 Haziran 2019’dur.

İkramiye son teslim tarihi 28 Haziran 2019’dur.

Yasal Metin :

Bu kampanya DenizBank A.Ş. adına MPİ’nin 24.04.2019 tarih ve 40453693-255.01.02E.3919 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. Kampanya 29.04.2019 (saat 00:01)- 05.05.2019 (saat 23:59) tarihleri arasında Türkiye genelinde, fastPay uygulamasına kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yapanlara 1, fastpay ile para transferi, fatura odemesi, GSM TL yukleme, ulaşım kartı yükleme, anlaşmalı işyerlerinde ödeme yapma, şans oyunu ödemesi işlemlerinden herhangi birini yapanlara ise günlük 1 çekiliş hakkı (kampanyaya katılım günlük 2, toplamda 14 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.) verilecektir. Talihliler : 15.05.2019 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. Esentepe Mah. Kore Şehitleri CD. 16/1 K8 Zincirlikuyu/İstanbul (Toplantı Salonu) adresinde saat 11:00’da noter huzurunda halka açık olarak çekilişle belirlenecektir. Çekiliş sonucunda ikramiye olarak 7 kişiye değeri 6.599,00 TL olan Samsung S10 (Kart ve Hat Hariçtir.) ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler, 17.05.2019 tarihli Güneş Gazetesi’nde ilan edilecektir. Kampanya DenizBank A.Ş’nin mevcut ya da yeni tüm fastPay bireysel kullanıcılarına yöneliktir.Kampanyaya katılım günlük 2, toplamda 14 çekiliş hakkı ile sınırlıdır Iphone kullanıcıları için Appstore’dan, Android işletim sistemini destekleyen cihazlar için Google Play marketinden DenizBank A.Ş.’ye ait fastPay uygulamasını indirmek ücretsizdir.Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

DenizBank A.Ş., Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD.ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilemez.İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.