fastPay ile İş Yeri Ödemeleri Çok Daha Kolay!

Bir akıllı telefonun varsa pek çok işini halledebiliyorsun demektir. Ancak akıllı telefonunda fastPay uygulaması varsa cebinde bir banka taşıyorsun demektir!

fastPay ile cüzdan taşıma derdin geride kaldı. Nakit kullanmadan, kredi kartının şifresini tuşlama zahmetinde bile bulunmadan QR kodunu oluşturup kartsız ödeme yapma kolaylığının tadını doyasıya çıkarabilirsin.

Nasıl kartsız ödeme yaparım?

İşe fastPay uygulamasını açarak başlıyorsun.”İşlemler” menüsüne giriş yapıp “İş Yeri Ödeme Yap” butonunu seçiyorsun. Açılan listede sana en yakın üye iş yerlerini göreceksin. Dilersen iş yeri adını yazıp kendin bularak da ödeme işlemini başlatabilirsin. İş yerini seçtikten sonra, ödeyeceğin tutarı girip ödeme yöntemini seçmen işlemini başarıyla tamamlaman için yeterli.

Ödememi QR kodla nasıl yaparım?

QR kodunu oluşturmak için fastPay’i açtıktan sonra telefonunu yan çevirmelisin.Kasiyer ya da garsona QR kodu kullanarak ödeme yapacağını belirttikten sonra oluşturduğun ekranda oluşan QR kodunun bulunduğu ekranı, işyeri seçili şekilde kasiyere ya da garsona gösterip okutmasını bekle, işte bu kadar basit! QR kodu kullanarak gerçekleştirdiğin tüm ödemelerini dilediğin gibi takip edebileceğini de söylemeden geçmeyelim. fastPay uygulamasına giriş yapıp “İşlem Geçmişi” adımını takip edebilir, yaptığın tüm ödemelerin detaylarını dilediğin zaman görüntüleyebilirsin.

Ayrıca ana sayfada yer alan “QR ile öde” butonunu kullanarak da ödemeni yapabilirsin. Oluşturduğun QR kodun yalnızca bir dakikalığına geçerli olduğunu da hatırlatalım. 1 dakikalık süreyi geçirirsen kod kendini yenileyerek farklı bir QR kod oluşturacak.

fastPay'i indir,

kolaylığın tadını çıkarmaya hemen başla!