Kasımda fastPay Başkadır!

Kasımda aşk başka mıdır, tartışılır; ancak kasımda fastPay’li olmanın bir başka olduğu kesin! Yeni ayın tadını ayrı bir keyifle çıkarman için sana yepyeni güzelliklerimiz var. Bu kasımda aşkta kaybetsen de fastPay’de kazanacaksın. Nasıl mı? fastPay üzerinden ulaşım kartı yüklemesi yapıp yine uygulama üzerinden eşe dosta para transferi yaparsan, üzerine bir de faturalara ödemelerini fastPay ile gerçekleştirirsen, 10 TL’lik bir hediye senin. Şimdi gel kampanyadan nasıl yararlanabileceğine birlikte bakalım...

1. Online Ulaşım Kartı Yüklemeleri

Ulaşım kartına yükleme yapmak için dolum noktası bulmana, uzun uzun kuyruklar beklemene ya da bir bankamatik peşinde koşuşturup para çekmeye çalışmana gerek yok. Eğer fastPay’liysen gitmek istediğin yere geç kalıp harap olacağın böylesi senaryolar yaşaman mümkün değil. Çünkü fastPay uygulamanı kullanarak, sadece birkaç saniyelik bir işlemle İstanbulKart ya da Kentkart gibi ulaşım kartlarına para yükleyebilirsin. Üstelik fastPay kasım ayı fırsatları sayesinde ulaşım kartını yükledikten sonra anında bir 10 TL’yi de kazanmış olacaksın!

2. Para Transfer İşlemleri

Nakit kullanmadan, sıra beklemeden ödemelerini en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirmeni sağlayan fastPay uygulaması para transfer işlemlerini de en rahat şekilde halledebilmene olanak tanıyor. fastPay ile dilediğin zaman dilediğin kişiye birkaç kolay adımda para gönderebilirsin. Üstelik bunun için herhangi bir işlem bedeli de ödemezsin.

Cep telefonu numaranı banka hesap numaran gibi kullanmana imkan veren fastPay uygulaması ile ister cepten cebe istersen de cepten hesaba para gönder; kasım fırsatı sayesinde gönderdiğin paranın üzerine alacağın 10 TL hediyenin keyfini çıkar.

3. Fatura Ödeme

Nakit kullanmadan, sıra beklemeden, telekomünikasyondan elektriğe, doğalgazdan suya hatta özel firma ödemelerine kadar tüm faturalarını birkaç dokunuşla fastPay uygulaması üzerinden ödeyebileceğinin farkındasın. Fatura ödemelerini dilediğin zaman, dilediğin yerde 0 (sıfır) komisyon avantajı ile ödeyebileceğinin de farkındasın. Peki, kasım ayı fırsatı sayesinde üzerine bir de 10 TL hediye kazanacağının farkında mısın?

Tek yapman gereken “Fatura ve Ödemeler” sekmesi altından dilediğin kurumun faturasını ister fastPay tanımlı kredi kartından istersen de fastPay “Cüzdan”ındaki bakiye üzerinden bir çırpıda ödeyivermek. E, haydi ne duruyorsun?

fastPay ile her ay ayrı bir heyecan var!

Sadece birkaç parmak hareketi ile cepten cebe para göndermenin, faturalarını ödemenin ve ulaşım kartlarını bir çırpıda doldurabilmenin kolaylığını yaşamak; rahatlıkla gerçekleştirdiğin bu işlemlerden bir de hediye kazanmak için elbette fastPay’li olman gerekir. Uygulamayı App Store ya da Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirip anında kullanmaya başlayabilir; fastPay’in ayrıcalıklarla dolu dünyasına hemen adım atabilirsin. Böylece her ay yenilenecek üç farklı kategoride fırsatla yaptığın işlemlerden çeşitli avantajlar yakalayabilir, ödüller kazanabilir, indirim fırsatları ve kampanyalarının keyfini doyasıya çıkarabilirsin.

Kampanya Koşulları:

  • fastPay Ayın Fırsatı – Kasım kampanyası 01.11.2019-30.11.2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Belirtilen tarihlerde fastPay’i kullanarak ulaşım kartı yükleme (istanbulkart veya kentkart), para transferi ve fatura ödeme işlemlerinden üçünü birden 1 ay içerisinde gerçekleştiren kullanıcılar ayın sonunda 10 TL hediye almaya hak kazanacaklardır.
  • Her kullanıcı ay boyunca sadece 1 kez ayın fırsatı kampanyasından 10 TL kazanabilir.
  • Hak edilen ödül takip eden ayın ilk haftasında kullanıcıların fastPay bakiyelerine yüklenir.
  • Bu kampanya diğer kampanyalardan bağımsızdır. Ayın Kampanyası fırsatından faydalanan kullanıcılar diğer fastPay kampanyalarından faydalanmaya devam edebilirler.
  • Kampanya sonunda kazanılan ve 3 ay boyunca kullanılmayan hediye TL tutarları fastPay tarafından geri alınır.