fastPay, Hayatı Kolaylaştırmak İçin Var

fastPay, 6493 sayılı yasa kapsamında kurulmuş bir elektronik para ve ödeme hizmetleri kuruluşudur.

fastPay, 5549 sayılı yasa kapsamında Mali Suçları Araştırma Kurulu yükümlü kuruluşları arasındadır.

fastPay ile herhangi bir bankanın müşterisi olmasan bile dilediğin kişiye 7/24 ücretsiz cepten cebe para gönderebilirsin. Yanında paran olmasa bile ulaşım kartına dilediğin yerde yüklemeni yaparsın. A101’de ya da Kahve Dünyası’nda ödemeni sadece telefonunu yan çevirerek QR kod ile kolayca yapar, sana özel avantajlardan faydalanırsın. Sıra beklemeden, hiçbir masraf ödemeden faturalarını ödersin. Oyun kodlarını kolayca satın alır, şans oyunu ödemelerini masrafsız yaparsın. İnternet alışverişlerinde kart bilgilerini girmeden hızlı ve güvenli şekilde ödeme yaparsın. Anlaşmalı işyerlerinde indirimlerden faydalanır, ödemeni cüzdansız yaparsın. Üstelik dilediğin kredi kartının borcunu da fastPay’den ödeyebilirsin.

Bütün bu güzelliklerden dilediğin bankanın kredi kartını kaydederek ya da banka kartından bakiye yükleyerek faydalanabilirsin.

Kredi kartın ya da banka kartın yoksa üzülme, nakit paranı herhangi bir DenizBank ATM’sinden fastPay hesabına yükleyebilir, fastPay dünyasına sen de adım atabilirsin.

"Olur mu öyle şey?" dediğin birçok güzellik fastPay’le olur!

fastPay'i indir,

kolaylığın tadını çıkarmaya hemen başla!