Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı (Koruncuk Vakfı) desteğini bekliyor fastPay’li! fastPay’le hızlıca ve kolayca hallettiğin tüm diğer işler gibi artık bağışlarını da yapabileceksin.

fastPay uygulamasını Google Play Store ya da App Store’dan indirdikten sonra herhangi bir bankaya ait kredi kartını ya da kartlarını uygulamaya kaydedebilir ve Koruncuk Vakfı’na bağışını yapabilirsin.

Koruncuk Vakfı bağışlarını bekliyor!

1979 yılında kurulan ve 1992’de İstanbul Bolluca’da, 2019’da ise İzmir Urla’da açtığı Koruncukköy çocuk köyleriyle fark yaratan Koruncuk Vakfı senin desteklerinle çocuklarımıza kol kanat geriyor fastPay’li! Aile ortamında kalamayan çocuklarımıza sıcak bir yuva sunan ve onları her türlü olumsuzluktan korumayı amaç edinen Koruncuk Vakfı’na sen de destek olabilirsin. Herhangi bir alt limit olmaksızın istediğin tutarda bağışı, hiçbir gönderim ücreti ödemeden vakfa hızlıca gönderebilirsin. Senin desteklerinle çocuklarımız her türlü sosyal, sportif ve sanatsal faaliyetten faydalanmaya devam edebilecek ve yaşam alanları iyileştirilecek.

Çocukların yüzünü güldürmeyi seven Koruncuk Vakfı bağış ve desteklerini bekliyor. Sen de çorbada tuzum olsun diyorsan hemen uygulamayı aç, bağışını yap, çocukların yüzünde güller açsın!

Nasıl Bağış Yaparım ?