fastPay'le Cepten Hesaba Para Gönderme

Nakit kullanmadan ve sıra beklemeden, ödemelerini en hızlı ve en kolay şekilde yapmanı sağlayan fastPay'le artık dilediğin zaman dilediğin yerde cep telefonundan istediğin hesaba para transferlerini gerçekleştirebilir, uygun saatleri kovalamaktan vazgeçebilirsin.

Eğer fastPay’liysen tüm bankacılık işlemlerin için sadece cep telefonun yeter! Çünkü fastPay, hesaba para gönderme işlemini gerçekleştirebilmek için, cep telefonunu bir banka, cep telefonu numaranı ise hesap numarası gibi kullanmanı sağlıyor.

fastPay'le hesaba para gönderme nasıl yapılır?

fastPay'le hesaba para göndermek için, para göndermek istediğin kişinin Ad-Soyad bilgisini ve hesabına ait IBAN numarasını girmen yeterli. Hadi bir güzellik daha yapalım... Upuzun IBAN numarasını girmekle uğraşmak istemezsen, para göndereceğin kişinin cep telefonu numarasına da gönderim yapabilirsin.

Bunun için önce ana ekrandaki “Para Gönder” seçeneğine tıkla. Daha sonra para göndermek istediğin kişinin bilgilerini ilgili alanlara gir. “Yok, benim o güzel parmaklarım hiç yorulmasın.” dersen, alıcının rehberinde kayıtlı olan numarasını kayıtlı kullanıcılar listenden de seçebilirsin. “Gönder” butonuna bas ve başka hesaba para gönderme işlemin gerçekleşti bile! Üstelik hiçbir işlem ücreti de ödemeden...


fastPay'i indir,

kolaylığın tadını çıkarmaya hemen başla!