Fatura ödemelerinde fastPay avantajını doyasıya kullan!

fastPay'le fatura nasıl ödenir?

Fatura ödemenin sıkıcı bir iş olduğunu biz de biliyoruz sevgili fastPay’li... Bu yüzden de senin için fastPay’e yeni özellikler eklemeye sürekli devam ediyoruz. Sadece cep telefonunu kullanarak, nakit kullanmadan, sıra beklemeden en hızlı ve en güvenilir şekilde günlük işlemlerini yapabilmeni sağlayan fastPay uygulaması, hayatı senin için kolay bir hâle getirmek istiyor.

Sen de hemen şimdi fastPay uygulamasını indir; faturalarını dilediğin zaman, dilediğin yerde, fastPay hesabın veya dilediğin bankaya ait kredi kartın ile öde!

fastPay'le fatura ödemek hem kolay hem avantajlı!

Hayatın dinmek bilmeyen temposunda, kısıtlı vaktini bir de ödemeler arasında kaybolarak harcama diye, fastPay, avantajlı fatura ödeme kolaylığını telefonuna taşıyor.

Fatura ödeme merkezinde sıra beklemeden, nakit kullanmana gerek kalmadan telekomünikasyondan elektriğe, doğalgazdan suya kadar anlaşmalı firmaların tüm faturalarını fastPay uygulaması üzerinden kolaylıkla ödeyebilirsin. Faturan kesildikten sonra sisteme yansıyacak ve sen de ödemek istediğin faturayı seçerek kolayca ödemeni gerçekleştirebileceksin. Böylece gecikmelerin önüne geçerek kötü sürprizlere engel olabilirsin!

fastPay'i indir,

kolaylığın tadını çıkarmaya hemen başla!