fastPay Kare Kod ile Ödeme Yapmak Çok Kolay!

Hey fastPay’li! Günlük işlemlerini en hızlı, en güvenilir ve en kolay şekilde gerçekleştirmeni sağlayan fastPay uygulaması, yenilikçi teknolojileri ile her zaman yanında olmaya devam ediyor.

Sen de hemen şimdi fastPay uygulamasını telefonuna indirebilir; uygulama üzerinde oluşturacağın kare kodlarla ödemelerini zahmetsizce yapabilir; fastPay’in hızlı ve avantajlı dünyasına ilk adımı atabilirsin! Sonrasında seni tutabilene aşk olsun!

Kare kodunu nasıl oluştururum?

Şimdi geldik kare kodunu nasıl kullanacağına… Kare kodu ile ödeme yapabilmek için ilk önce fastPay uygulamasını telefonunuza indirmen ve en az bir defa başarılı giriş yapmış olman gerekiyor.

fastPay’i indirdikten sonra uygulamanın içinde kare kodunu oluşturmanın farklı yolları var. Dilersen uygulamaya giriş yapmadan, dilersen giriş yaptıktan sonra kare kodu oluşturabilirsin. Kodu oluşturabilmek içinse telefonunu yan çevirmeli ya da uygulamanın ana sayfasında yer alan “Kare kod ile öde” butonunu kullanmalısın.

Ürettiğin kare kodunu yalnızca bir dakikalık süre içinde kullanabilirsin. Bir dakikayı geçirirsen, oluşturduğun kare kod yenilenir. Dolayısıyla üye işyerlerindeki yetkili kişi okutmaya hazır olduktan sonra kodu oluşturarak daha pratik bir kullanım şeklini tercih edebilirsin. Her şeyin bu kadar kolay olması sence de harika değil mi fastPay’li?

fastPay'i indir,

kolaylığın tadını çıkarmaya hemen başla!